Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Заварчици
Русе
От 1000 до 1500 лв.

Заварчици

Русе длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи работници за свой клиент - производствено предприятие, които да отговарят на следните критерии:

• да може да изпълнява заваръчни шевове;
• да настройва и коригира режима на заваряване при работа със заваръчните апарати;
• да изпълнява отговорно и качествено поставените задачи;
• да спазва условията за безопасност на труда;
• да бъде мотивиран и дисциплиниран човек.

Компанията предлага:
• трудов договор на пълни осигуровки;
• редовна смяна
• сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография (CV) или заповядайте на място в нашия офис на ул.Кирил Старцев 1 / до централна поща/

Телефон за връзка: 0876218810 Теодора Шенкова

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Алфа Консулт България ООД - № 2579 от 20.07.2018