ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Заварчици за Германия с немски език
Дортмунт, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Дортмунт, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Агенция “ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е една от новооткритите агенции за подбор на персонал, имаща за цел да подобри връзката между кандидат и работодател. Нашата роля се изразява не само в това да намерим подходящата работна позиция за Вас, но и да Ви консултираме и съдействаме по време на Вашият престой с екип от различни за целите специалисти в областта.
„ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е регистрирана българска агенция за посреднически услуги в областта на човешките ресурси, като работим съвместно с „Агенция по заетостта“
Удостоверение за регистрация №: 2392 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност за работа в чужбина, и удостоверение за регистрация №: 2391 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност в България.
За информация относно актуални работни позиции, списъци с фирми посредници, както и друга полезна информация можете да намерите на линка над описанието.

Отговорности

• Заваряване на аргон
• Заваряване на CO-2

Изисквания и необходими умения

• Предишен опит в съответната специалност мин.1г.
• Немски език.
• Сертификати доказващи квалификацията.
• Личен транспорт.
• Чисто съдебно минало.
• Физически здрави.

Ние Ви предлагаме

• Постоянен трудов договор с 6 месечен изпитателен срок към немски работодател.
• Стартово заплащане: 13.00 EUR/час брутно + 40.00 EUR нетно на работен ден.
• Осигурена квартира в размер 380.00 EUR с включени консумативи.