Заварчици за Северна Ирландия - MIG, MAG
Нюри, Великобритания
От 4000 до 5000 лв.

Нюри, Великобритания длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Агенция за подбор на персонал Eвролинкс 1903 ЕООД. Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.
• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате, Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
Изпратете Вашата автобиография на английски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

Заварчици на кофи за строителни машини с АНГЛИЙСКИ език /може и с ниско ниво

- Обработка и заваряване на стоманени компоненти до краен продукт;
- Работа по чертежи;
- Стриктно изпълнение на заложения проект;

Изисквания и необходими умения

Изисква се:
- Професионален опит по длъжността;
- Сертификат за заварчик;
- Умение за работа в екип;
- Английски език на комуникативно ниво /А2 - В1/;

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
- Заплащане от 11 лири на час;
- Плащат се на седмична база;
- Работно време минимум 40 часа седмично с възможност за допълнителни часове;
- Осигурена квартира- 65 лири на седмица ;
- Постоянен договор.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD