АГЕНЦИЯ БЕЗ ГРАНИЦИ ЕООД
Работници за Заваряване и монтаж на всички видове отоплителни, охладителни, водопроводни и вентилациoнни системи
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Фирма от Словения търси да назначи работници за заваряване и монтаж на тръби и тръбни конструкции (Отопление и Вентилация, изграждане на газопреносни мрежи и др.)в строителството, производството на автомобили и кари и други сфери на приложение на територията на Германия.

ИЗИСКВАНИЯ и УСЛОВИЯ:
- Технически умения, сръчност , мотивация, прецизност, желание за работа;
- Владеенето на начално ниво на немски/английски/хърватски език е задължително условие;
- Характер на работата: Заваряване и монтаж на всички видове отоплителни, охладителни, водопроводни и вентилационни системи, тръби и тръбни конструкции навсякъде където е приложимо – строителство, автомобилна индустрия, газопреносна мрежа, изграждане на газови инсталации в жилищното строителство, Изграждане и монтаж на отоплителни и вентилационни инсталации и системи. Ще се извършват заварки както с класически средства, така и с: Аргон, TIG машини за заваряване с аргон, СО, Заваряване и рязане с Ацетилен (C₂H₂ ), ЗАПОЯВАНЕ и финни заварки в автомобилната индустрия и др.
- Професионални квалификации с приложение в производствения процес.

Заварчици, монтажници
- Опитът в заваряването и работата със заваръчни машини и инсталации е предимство;
- Трудов договор директно със Словенската компания - ПОСТОЯНЕН, ЦЕЛОГОДИШЕН;
- Трудово възнаграждение: от 1800 – 2500 евро НЕТО. Плаща се на месечна база;
- Осигурителния доход е на пълен работен ден – 8 часа;
- Пробен период от 20 дни – за този период Работниците трябва да носят със себе си подходящо работно облекло и обувки;
- След одобряване на кандидатите и подписване на постоянният трудов договор Работодателя осигурява пълен комплект работно облекло;
- Осигурено настаняване за сметка на работодателя в апартаменти с включени консумативи и храна.
- Първоначалния трансфер до Словения за подписване на трудовия договор е за сметка на Работника;
- Трансферите до Германия, при смяна на работното място и до самото работно място са за сметка на Работодателя.
- Съдействие при закупуване на самолетен или автобусен билет.
- ЗАПОЧВАНЕ ВЕДНАГА НА РАБОТА СЛЕД ОДОБРЯВАНЕ НА КАНДИДАТА ОТ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА РАБОТОДАТЕЛЯ.
- НАЧАЛО НА ПРОИЗВОДСТВЕНИЯ ПРОЦЕС – 22 МАЙ 2018 г.

"Агенция Без Граници" ЕООД е с разрешително за посредническа дейност в други държави номер 1884 от 02.06.2015.

Отговорности

Заваряване и монтаж на всички видове отоплителни, охладителни, водопроводни и вентилационни системи, тръби и тръбни конструкции навсякъде където е приложимо – строителство, автомобилна индустрия, газопреносна мрежа, изграждане на газови инсталации в жилищното строителство, Изграждане и монтаж на отоплителни и вентилационни инсталации и системи. Ще се извършват заварки както с класически средства, така и с: Аргон, TIG машини за заваряване с аргон, СО, Заваряване и рязане с Ацетилен (C₂H₂ ), ЗАПОЯВАНЕ и финни заварки в автомобилната индустрия и др.

Изисквания и необходими умения

Технически умения, сръчност , мотивация, прецизност, желание за работа;

Ние Ви предлагаме

Трудов договор директно със Словенската компания - ПОСТОЯНЕН, ЦЕЛОГОДИШЕН;