МОНТЮПЕ ЕООД
Лийн инженер в производството (Инж.Стегнато производство)
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

МОНТЮПЕ ЕООД е част от международна компания, позната като един от световните лидери в производството на алуминиеви отливки за автомобилната промишленост.

Отговорности

Успешният кандидат би бил готов да приеме предизвикателството да допринесе с добри резултати и високо-качествен стандарт на работа в подкрепа на бързо-растящите нужди на производството ни. Компанията предоставя добри работни условия и възможност да сте част от екипа на един от глобалните лидери в сектора.

Отговорности:
• Оптимизира работния поток чрез лийн инструменти като Картографиране на потоците с добавена стойност (Value Stream Mapping) и Хошин
• Създава работен стандарт с цел спазване принципите на лийн
• Комуникира лийн философията и принципи (цели, очаквания, визия и пр.)
• Проследява спазването на стандарта за всички негови инструменти
• Подготвя и провежда лийн обучения
• Обучава хора за използваните инструменти в лийн производството
• Извършва ежедневни обходи на работната площадка, за да се увери в спазването на утвърдения стандарт
• Проследява планираните действия, в следствие извършените подобрения на работния поток

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Техническо или икономическо университетско образование
• Опит в лийн производство
• Компютърни умения (MS Office)
• Много добро ниво на английски език

Умения:
• Добре организирана личност, с висока инициативност и готовност да учи
• Много добре развити умения за управление на времето
• Високо развити аналитични способности
• Отборен играч
• Способност да изпълнява няколко задачи паралелно
• С възможности да обхваща глобалната картина без да губи важността на детайлите

Ние Ви предлагаме

Дружеството предлага:
• Работа в динамична среда за развиваща се международна производствена компания
• Развитие в компания, стремяща се към най-високите работни стандарти в автомобилната промишленост
• Конкурентно възнаграждение
• Индивидуална бонусна схема в зависимост от постигнатите резултати
• Служебен транспорт