Помощник брокер
Велико Търново, Плевен, Русе, София, Стара Загора

Велико Търново, Плевен, Русе, София, Стара Загора длъжност на пълно работно време

АЛИАНС БРОКЕР е застрахователен брокер и консултантска компания с амбициозен екип и опит на пазара за комплексно застрахователно, финансово, здравно и пенсионно обслужване, разполагаща с действащи договори с всички застрахователни и осгурителни дружества в България.

Отговорности

- Работа със специализиран/застрахователен софтуер;
- Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиенти;
- Консултиране за продуктите предлагани от застрахователните компании, в зависимост от клиентските потребности;
- Контрол на документацията при подготовка и по сключени застрахователни договори, включително следене на падежи и изтичащи полици;
- Отчитане на събрани застрахователни премии;
- Постигане на поставените цели в срок.

Изисквания и необходими умения

Ако Вие сте инициативна личност, и
• Имате предприемачески дух;
• Обичате да общувате и сте активни в изграждането на мрежи от контакти и добри взаимоотношения;
• Притежавате добри организаторски способности;
• Сте отговорен към бизнеса и обслужването на клиенти;
• Сте воден от постижения и финансови резултати;
• Притежавате силна етика;
• Имате позитивен опит в сферата на продажбите и/или управленски позиции;
• Търсите финансова стабилност,
осмелете се да се присъедините към семейството на АЛИАНС БРОКЕР. При нас ще намерите не просто работа, а смисъл.

Даваме на консултанти си инструментите и възможностите, от които се нуждаят.
За да кандидатствате, моля изпратете професионално CV, актуална снимка и мотивационно писмо.
Всички кандидатури ще се разглеждат конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

С пожелания за ползотворна съвместна работа!

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме, работейки за себе си, но не сами:
• Да станете част от най-бързо развиващият се застрахователен брокер в България;
• Обучение от екип първокласни специалисти в сектора;
• Достъп до високотехнологичното корпоративно обучение;
• Възможност за изграждане на собствен бизнес;
• Подкрепа и възможност за сериозно кариерно развитие;
• Маркетингова и рекламна подкрепа;
• Пълната гама застрахователни, финансови, здравни и пенсионни услуги за Вашите клиенти, предлагани от всички застрахователни и осигурителни дружества в България;
• Мотивиращо дългосрочно възнаграждение;
• Възможност, която ви позволява да контролирате времето си;
• Добра култура на сътрудничество;
• Отличен баланс между личен живот и работа.