Славов-87 ЕООД
Ресторантски служител
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Заведение за бързо хранене в "The Маll" търси сериозни хора, които да станат част от нашия екип.

Отговорности

Задължения:

• Спазва вътрешно фирмените стандарти
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място

Изисквания и необходими умения

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

• енергичност
• умение за работа в екип
• сериозно отношение към работата
• желание за развитие

Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Ние Ви предлагаме

Нашето предложение:

• Фирмено обучение.
• Работа на смени
• Атрактивно и редовно заплащане + процент от оборота.
• Трудов договор и пълен социален пакет.
Документите ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност според ЗЗЛД.
Договорът се сключва с фирма "Рататуй 4" ЕООД.