Банков консултант (с или без опит)
Карнобат
От 500 до 1000 лв.

Карнобат длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Изи Консулт е една от водещите агенции за подбор на персонал в България.
Един от нашите клиенти е доказала се на пазара компания в сферата на банкирането, която търси да назначи служители в банковите си клонове, които да са фокусирани именно в личните взаимоотношения с клиентите на позиция:

Отговорности

Искаш ли да:

- Се превърнеш в експерт в банкирането и да разбираш новостите в сферата пръв?
- Да консултираш и съветваш клиентите коя банкова операция би била най-подходяща за тях?
- Да избираш дали да работиш на стандартно работно време или на смени?
- Да работиш в млад, сплотен екип, който да ти помогне да се развиваш?

Изисквания и необходими умения

Ако ти:

- Си завършил или учиш висше или средно специално икономическо образование;
- Си комуникативен и проактивен;
- Имаш опит в банка (би било предимство);
- Притежаваш добра компютърна грамотност;
- Припознаваш себе си в това описание, не се колебай – кандидатствай и започни развитието си в света на банкирането с Изи Консулт!

Ние Ви предлагаме

Отговорът на тези въпроси е ДА?

Ние от Изи Консулт имаме предложение за теб:

- Въвеждащо обучение и последващи такива, които да те превърнат в един доказан експерт в сферата на банкирането;
- Придобиване и усъвършенстване на корпоративни умения и компетенции;
- Кариерно развитие в професионална среда с утвърдени стандарти за работа;
- Добро стартово възнаграждение, което да можеш да развиеш в зависимост от представянето и мотивираността си.
Virtual Career Days