CTeam EOOD
Одит Асистент
Sofia
full-time

Sofia full-time

About us

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Job Description

За нашия клиент PricewaterhouseCoopers (PwC), търсим да назначим отговорен и прецизен човек за позицията ОДИТ АСИСТЕНТ. PricewaterhouseCoopers (PwC) e лидер на международния пазар, с офиси в 158 държави и над 223 000 служители, предоставяща качествено професионално съдействие в данъчните, одиторски и счеттоводни консултантски услуги.

Отговорности:

• Административно и организационно-техническо подпомагане на одиторските екипи;
• Съдействие в изготвянето на оферти към клиенти;
• Участие в срещи с одиторите;
• Изготвяне на документи и презентации;
• Организиране и подготвяне на срещите на одиторските екипи;
• Обработка на информация и изготвяне на справки и отчети.

Изисквания към кандидатите:

• Желание и мотиващия за развитие в областта на финансовия одит;
• Образование - Икономика, Счетоводство или Финанси (може и студенти последна година);
• Aнглийски език - минимум ниво C1;
• Отлична компютърна грамотност;
• Силни аналитични умения и фокус върху детайлите;
• Умения за приоритизиране на задачи и спазване на крайни срокове.

Компанията предлага:

• Работа с екипи от професионалисти в стабилна международна компания;
• Отлично възнаграждение, бонуси и допълнителни социални придобивки;
• Обучение и възможност за професионално развитие, включително и международна кериера;
• Възможност за получаване на ACCA сертификат;
• Луксозен офис в центъра на София в близост до метростанция Сердика.

Ако отговаряте на изискванията и това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015г.