Arsis Global Consulting
10 - 20 служителя Кандидатстване
Специалист за оптимизиране / Поддръжка на машините–инжекционно формоване
Abroad -Switzerland
Над 5000 лв.

Abroad -Switzerland длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

We are an international recruitment company. On behalf of our client we are looking for candidates for this position.

Отговорности

• Извършване на дейности по поддръжка, ремонт, сервиз и оптимизация на технически сложни инжекционни форми.
• Анализ на проблеми с инструментите и въвеждане на решения за оптимизация.
• Документиране на процеса.

Изисквания и необходими умения

• 3+ години в производството с инструменти за леене под налягане.
• Електронното и хидравличното инженерство е плюс.
• Познаването на различни типове вдлъбнатини и технология за използване на горещи дюзи е плюс.
• Опитът при монтажа и разглобяването на калъпи е голямо предимство.
• Критично мислене, с прецизност и концентрация.
• Необходими са и езикови знания- отлично владеене на Английски език. Владеенето на Немски език е плюс.

Ние Ви предлагаме

• Заплатата започва от 3 000 евро / месец (7 000 лв., +).
• 4 седмици платен годишен отпуск.
• Пенсионен фонд.
• Подкрепа за преместване (разрешително за работа, жилище).
• Обучение по време на работа.
• Настаняване: в Швейцария или в Австрия. Град Дегерсхайм е на границата на двете държави и има опция за избор на място за настаняване.