Йел България ООД
Търговски представител
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

“ЙЕЛ България” ООД е официален представител за България на Yale Europe - световен лидер в областта на подемно-транспортната и складова техника.

Отговорности

Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси мотивирана личност за длъжността

Основни задължения:
- Търси, контактува и посещава потенциални нови и съществуващи клиенти.
- Представя пред клиентите продуктовата гама на фирмата.
- Събира и обработва конкретни запитвания.
- Изготвя и изпраща запитвания и оферти.
- Проследява изпратените оферти.
- Изготвя и разпраща информации за нови продукти.
- Изпълнява поставените от ръководството задачи и цели.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Висше техническо образование.
- Опит в продажбите на индустриални продукти
- Много добро владеене на английски език
- Добри познания и работа с MS Office (Excel, Word)
- Свидетелство и добри практически умения за управление на МПС
- Възможност за чести пътувания в страната и чужбина.
- Желание за работа и пътувания.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Много добро възнаграждение плюс бонуси, обвързани с резултатите;
- Служебен автомобил, лаптоп, мобилен телефон;
- Работа в екип от професионалисти;
- Възможност за лично и професионално развитие.
- Специализирани обучения в чужбина.

Моля, изпратете автобиография и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.