Лидл България ЕООД & КО. КД
Младши консултант ИТ сървис & съпорт (м/ж)
с. Равно поле

с. Равно поле длъжност на пълно работно време

Лидл се отличава с бърз и постоянен растеж. С над 10 000 филиала ние сме сред десетте водещи европейски пазарни лидери в областта на търговията на дребно с хранителни и нехранителни стоки. В ежедневната си работа се придържаме към ясни принципи:
• уважение и коректност определят общуването, както и действията ни;
• приятната работна атмосфера е най-добрата предпоставка за удовлетворени служители и успехи в работата.
В света на търговията всеки ден е изпълнен с предизвикателства. И специално при нас в Лидл – защото ние сме удовлетворени едва тогава, когато са доволни нашите клиенти.

За нашия централен офис в Равно поле търсим:

Отговорности

• Документирате и обработвате потребителски запитвания;
• Осигурявате помощ „на място” при потребителя;
• Приемате, проверявате одобренията, изпълнявате, приключвате и документирате ИТ-сървис поръчките;
• Самостоятелно изпълнявате определени администраторски дейности (пр. инсталиране на софтуерни пакети, създаване на потребителски профили/акаунти и права за достъп, осигуряване на мрежов достъп);
• Създавате, премествате или закривате ИТ-работни места, телефони или принтери;
• Извършвате дейности по окабеляване или мрежово свързване;
• Наблюдавате и осигурявате достъпността на ИТ-инфраструктурата и сървърните центрове;
• Наблюдавате и обслужвате мониторинговата система за възможно най-бърза реакция при аларми и предупреждения;
• Обработвате и документирате съобщенията, генерирани от системите за мониторинг.

Изисквания и необходими умения

• Имате завършено висше техническо или икономическо образование;
• Желателен опит по специалността минимум 1 година;
• Имате опит в администриране на потрeбителски акаунти (Active Directory), обслужване на телефонна централа (Cisco Unified Communications Manager), поддръжка и администриране на Lotus Notes / Domino – системи;
• Умеете да работите със сървърен хардуер и операционни системи (Windows) и свързан с тях софтуер за бекъп;
• Добре познавате мрежови устройства (Cisco IOS);
• Притежавате отлични организационни и комуникативни умения и работите добре в екип;
• Владеете английски език на добро ниво /мин. B1/.
• Предимство е ползването на немски език.

Ние Ви предлагаме

• Въвеждащо обучение, което Ви е необходимо за бъдещата работа, като системно и задълбочено Ви запознаваме с Вашите задачи;
• Приятна работна атмосфера в един мотивиран екип с ориентация към служителя и персонално развитие, което се отличава с насоченост към задачите и професионална квалификация;
• Отчитане и заплащане на работното време с точност до минута;
• Стартово заплащане в размер на 2 900 лв. бруто + ваучери за храна в размер на 60 лв./месечно + допълнително здравно застраховане;
• Работно място – с. Равно поле, общ. Елин Пелин (организиран служебен транспорт).

Привлякохме ли интереса Ви?
Тогава кандидатствайте чрез онлайн-формуляра към обявата, като посочите възможно най-ранната дата за постъпване на работа.

Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложена автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност, както и при съблюдаване на пълна защита на личните Ви данни според новата регулация на ЕС и действащото българско законодателство.
Teleperformance Greece