Ерготерапевт
ж.к. Дружба 1, ул. Тирана 63
От 500 до 1000 лв.

ж.к. Дружба 1, ул. Тирана 63 длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Отговорности

Дневен център за социална рехабилитация и интеграция на деца с аутизъм Тацитус, търси да назначи ерготерапевт.

Нуждаем се от мотивирани специалисти в областта на ерготерапията, рехабилитацията, кинезитерапията и специалната педагогика. Работа е свързана с прилагане на ерготерапевтични методи на работа при деца с аутизъм.
Одобрените кандидати ще работят под супервизия на квалифициран ерготерапевт, ще получават регулярни обучения в България и чужбина.
Владеенето на английски език е предимство!
Очакваме Ви!

Изисквания и необходими умения

Образователна степен (бакалавър или магистър) в следните специалности: психология, логопедия, педагогика, социални дейности, ерготерапия
• Добро ниво на владеене на английски език – писмен и говорим
• Опит в работа с деца с аутизъм не е задължителен
• Компютърна грамотност
• Добро общо физическо състояние, което предполага работа с малки и енергични деца: често сесиите преминават под формата на игра с тичане, вдигане на детето, люлеене, гоненица и др. физически игри
• Възможност за работа и търпимост в шумна среда
• Добра организираност, отговорност и ангажираност при изпълнение на служебните задължения
• Умения за работа в мултидисциплинарен екип

Ние Ви предлагаме

Сдружение „Тацитус” предлага:
• Работа на половин работен ден с гъвкав график и възможност за преминаване към цял работен ден
• Възможност за поемане на съботно-неделни сесии
• Работа под супервизия
• Трудов договор
• Отлични условия на работа в приятна среда с млад и ентусиазиран екип
Teleperformance Greece