Търговски представител
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Отговорности

Фирмата EHBull ltd търси да наеме търговски представител, който да се присъедини към екипа за офиса ни в гр. София.
Работата на търговския представител е свързана с търсенето на клиенти (физически лица или компании), както и продажбата на рекламни услуги за фирми или търговски помещения.
Паралелно с тези неща също ще се занимава с нашата основна дейност, която се състои в пълното погасяване на избрано превозно средство в замяна на реклама. Предложението е отлична възможност за професионален и икономически растеж в бързо развиващ се сектор.

Изисквания и необходими умения

Идеалният кандидат за нас има значителен опит в бизнес продажбите, говори добър английски и е решен да постигне целите си.
За нас е необходим е професионален подход при продажбите.
С предимство биха били кандидати с известен опит в областта на търговията.

Ние Ви предлагаме

- основна заплата от 1000 лв на месец
- силни приходи от комисионни
- кариерно развитие
Teleperformance Greece