АГЕНЦИЯ БЕЗ ГРАНИЦИ ЕООД
Цялостен персонал за хотели
Протарас, Пафос, Кипър
От 2000 до 3000 лв.

Протарас, Пафос, Кипър длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

"Агенция Без Граници" ЕООД е с разрешително за посредническа дейност в други държави номер 1884 от 02.06.2015.

За контакт: Пенко Пенков, Силвия Миленова
Тел: 0894774900, 0899902299

Отговорности

ЦЯЛОСТЕН ПЕРСОНАЛ ЗА ХОТЕЛИ
Голяма Хотелска верига търси да назначи в хотели в Кипър за сезон 2019г. работници за следните позиции:

1. Сервитьори/ки в бар или ресторант - Заплата 700 € Нето с вкл. настаняване - 90 свободни места;
2. Бармани - Заплата 700 € Нето с вкл. настаняване - 10 свободни места;
3. Камериери/ки - Заплата 750 € Нето с вкл. настаняване - 80 свободни места;
4. Майстор - Готвач (Master Chef) - Заплата по договаряне в € с вкл. настаняване - 1 свободно място;
5. Помощник-готвачи - Заплата 700 € Нето с вкл. настаняване - 5 свободни места;
6. Готвачи В - Заплата по договаряне в € с вкл. настаняване - 6 свободни места
7. Готвачи С - Заплата 800 - 950 € Нето с вкл. настаняване - 8 свободни места;
8. Работници в кухня - Заплата 700 € Нето с вкл. настаняване - 30 свободни места;
9. Спасители на басейн - Заплата 700 € Нето с вкл. настаняване - 8 свободни места;
10. Портиери - Заплата 700 € Нето с вкл. настаняване - 4 свободни места;

Изисквания и необходими умения

- Технически умения, сръчност , мотивация, прецизност, желание за работа;
- Основни познания по английски език е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО за всички позиции;
- За позицията СЕРВИТЬОР е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО владеенето на английски език;
- Характер на работата: Работата е сезонна, но има 4 хотела, които работят целогодишно. Първите одобрени кандидати ще заминат през м. Февруари.
- За всяка свободна позиция на разположение при нас е длъжностна характеристика;
- Трудов договор директно с Кипърската компания + всички осигуровки;
- Трудово възнаграждение се плаща на месечна база с възможност за аванс. Цитираното възнаграждение е начално и зависи от уменията и работата на всеки кандидат. Има и бакшиш;
- Работното време е 9 часа на ден с 1 час почивка. Работи се 6 дни в седмицата;
- Осигурено е настаняване. До трима души в стая от един пол. Настаняването не е задължително. Ако работника сам осигури настаняването си, заплатата е с около 100-150 € по-висока;
- Работодателя осигурява за негова сметка 3 пъти хранене на ден;
- Първоначалния трансфер до Кипър - гр. Ларнака е за сметка на Работника, като при изкарване на целия срок на договора, цената на самолетния билет се ВЪЗСТАНОВЯВА от Хотела. За сметка на работодателя е и обратния самолетен билет;
- СЛЕД ПРОВЕЖДАНЕ НА ИНТЕРВЮ ЛИЦЕ В ЛИЦЕ през втората половина на м Януари 2019 г. ЛИЧНО ОТ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА РАБОТОДАТЕЛЯ, ОДОБРЕНИТЕ КАНДИДАТИ ПОДПИСВАТ ПРЕДВАРИТЕЛЕН ДОГОВОР И ЗАМИНАВАТ КОГАТО СТАРТИРА РАБОТА ХОТЕЛА, ЗА КОЙТО СА ОДОБРЕНИ. ЩЕ ИМА КАНДИДАТИ, КОИТО ЩЕ ЗАМИНАТ ВЕДНАГА И ЩЕ ЗАПОЧНАТ РАБОТА.