Онлайн консултанти и обслужване на клиенти с Немски език
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Търсиш успешен кариерен старт ?

Присъедини се към страхотен екип !

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините.

Нашият клиент е лидер в разработката на платформи и обслужването на клиенти.
В момента търсим мотивирани и целеустремени хора за позицията: Онлайн консултанти и обслужване на клиенти с Немски език.

Отговорности

• да отговаряш на клиентски запитвания по телефон, мейл и чат;
• да осигуряваш качествено обслужване на клиентите
• да анализираш възникналите проблеми и да представяш конкретно решения
• да поддържаш клиентска база данни с актуална информация
• да изграждаш устойчиви взаимоотношения с клиентите
• ...и най-важното - да бъдеш позитивен и да работиш без излишен стрес

Изисквания и необходими умения

• да искаш да практикуваш своя Немски език и да го владееш на отлично ниво
• да си комуникативен и мотивиран човек.
• да бъдеш готов за работа в екип в една забавна и динамична среда
• да умееш да разбираш нуждите на клиентите и да си готов напълно да съдействаш

Ние Ви предлагаме

• мотивиращо възнаграждение + бонусна система
• възможност да се учиш и усъвършенстваш в бързо развиваща се компания, където ще се чувстваш удома си
• ще можеш да практикуваш Немския си
• допълнително здравно осигуряване, карта за спорт и ваучери за храна
• достъпна и комуникативна офис локация
• приятна работна среда в енергичен и динамичен екип
• гъвкаво работно време, което ще ти даде възможност да комбинираш работа с учене и други ангажименти
• различни тиймбилдинги

Успяхме да те заинтригуваме?

Не губи време и кандидатствай, като ни изпратиш CV.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.