Headwaylogistic GmbH
Складов работник
други в чужбина, Германия
От 2000 до 3000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Фирма headwaylogistic gmbh е национален предприемач с основна цел проектирането на успешни бизнес процеси за услуги при набирането на персонал. Ние сме експерти в областта на поръчки, опаковане, сортиране и обработка на стоки. Нашите клиенти включват добре известни компании от търговски вериги за хранителни стоки, напитки, дрогерии, дрехи и ИТ индустрии, както и големи спедиторски фирми.
Намерете сигурно работно място веднага!

Отговорности

- Приемане и обработка на заявки на стоки, сортиране и опаковане чрез слушалки / скенер / монитор.
- Подреждане.
- Общи спомагателни дейности в склада.

Изисквания и необходими умения

- Опитът при работа в склад е предимство, но не е необходим.
- Готовност за работата на смени, способност за самостоятелна работа, готовност за обучение.
- Комуникативност, ангажираност и работа в екип.
- Немски език е предимство.

Ние Ви предлагаме

- Сигурна работа в разрастваща се компания.
- Атрактивна система на заплащане между 9,19 - 10,50 евро / ч брутно плюс бонуси.
- Много добра подкрепа от ръководния персонал на раб.място.
- Възможност за настаняване във фирмени жилища на по ниска цена за ползване.
HRW 2019