Тим ВИЖЪН България ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Сътрудник отдел Продажби
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме Тим ВИЖЪН България - екип от висококвалифицирани експерти с визия как трябва да функционира успешният бизнес в съвременния свят. Следвайки стремежа си да бъдем партньор на бизнеса по пътя към цялостна дигитализация, още през 1999 г. първи започнахме да внедряваме водещото ERP решение Microsoft Dynamics NAV (NAVISION) в България. През изминалите години не спираме да разширяваме своята експертиза и да обогатяваме портфолиото си с цялостни ERP, CRM и business intelligence (BI) решения, жизнено необходими за управлението на всяка компания с визия за развитие и пазарен успех.

Нашата мисия е да помагаме на клиентите да ръководят бизнеса си по-добре и да насърчаваме развитието им с помощта на нашите решения и услуги. Не правим компромис с качеството на нашата работа. Доволните ни клиенти са най-добрата препоръка за нашия професионализъм, ентусиазъм и пълната отдаденост, с която се заемаме с всеки проект.

Отговорности

Като Сътрудник в отдел Продажби при нас:

• Ще се запознаете с водещи софтуерни решения за бизнес управление
• Ще участвате в целия търговски процес от първоначалния контакт с потенциален клиент до превръщането му в успешна продажба
• Ще имате възможността да участвате в презентации на софтуерни решения пред водещи компании с разнообразна сфера на дейност
• Ще провеждате активна комуникация с цел привличане на нови клиенти
• Ще участвате в подготовката на търговска документация, презентационни и маркетингови материали

Изисквания и необходими умения

Човекът, когото търсим, трябва да притежава:

• Отлични комуникационни и презентационни умения и силна ориентация към продажбите
• Способност да работи както самостоятелно, така и в екип по поставените задачи
• Ентусиазъм да научава нови неща, постоянно да се развива и усъвършенства
• Добра компютърна грамотност и опит в работата с MS Office
• Шофьорска книжка и свободата да пътува

• Опит в областта на продажбите и телемаркетинга ще се считат за предимство
• Доброто ниво на владеене на английски език е препоръчително

Ние Ви предлагаме

• Интересна, стимулираща и разнообразна работа
• Обучение и менторство, което ще ви помогне да развиете способностите си и да се утвърдите като професионалист
• Атрактивно възнаграждение и допълнителни придобивки
• Възможност за професионално развитие
• Спокойна и приятелска работна атмосфера
• Модерно оборудван офис (до който скоро ще стига метро)

Ние знаем, че хората са най-ценния капитал на нашата компания, ценим лоялността, ентусиазма и свежите идеи, знаем как да работим и как да се забавляваме! Ако искате да станете част от нашия екип, изпратете ни своето CV до 30.05.2019 г.

Всички предоставени лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора. Предоставяйки ни своите данни, Вие се съгласявате те да бъдат съхранявани в нашата база данни "Потенциални кандидати" за срок от 6 месеца.
HRW 2019