СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Мениджър продажби на софтуерни продукти
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашият клиент CSDC (Computer Software Development Company Ltd) е фирма за разработване на компютърен софтуер, основана през 2001 г. в София.
Дейността на компанията включва изпълнението на аутсорсвани софтуерни проекти за европейски компании, създаването и внедряването на собствени софтуерни продукти. Компанията е и изключителен представител на европейски компании предлагащи софтуерни решения.

Отговорности

• Представяне на софтуерните продукти и решения на компанията пред клиенти
• Изграждане и поддържане на дългосрочни професионални взаимоотношения с потенциални и настоящи клиенти
• Изготвяне на оферти, водене на преговори с клиенти , договаряне на условия;
• Сключване на договори за продажба на софтуерни продукти;
• Провеждане на презентации, организиране на семинари, участие в специализирани изложения

Изисквания и необходими умения

• Висше образование
• Опит в продажба на софтуерни продукти мин. 2г.
• Умения за презентиране и водене на преговори
• Много добри компютърни умения
• Много добро владеене на английски език писмено и говоримо

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна и иновативна ИТ компания. Служебен телефон, лаптоп. Много добро възнаграждение, бонусна система.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография по имейл. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита съгласно изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.02.2017 г.