Ди Ар Ен ЕOOД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Готвач за Германия
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

За нас

Агенция за подбор на персонал.
За повече информация - от 10:30 до 16:30 на телефони:
02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
- Лиценз Nо 2156 от 24.11.2016 г.

Отговорности

Описание и изисквания:
Хотелът е висококатегориен.
Кандидатства се с автобиография на немски или английски език.
Обърнете внимание на обема и типа работата, в която имате опит, както и типовете, кухня които познавате, отразете го в нея.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Говорим немски език /А2 - В1/ - задължителен за готвачите.
- говорим английски - предимство
- Говорим английски език /А2 - В1/ - задължителен за миячите.
- Отговорност и коректност при изпълнение на поставените задачи.

Ние Ви предлагаме

- Заплащане стартово - 9,50 евро бруто за мияча.
- Заплащане стартово - 10,50 - 11 евро бруто / час в зависимост от опита и нивото на езика за готвача;
- Минимум 40 часа седмично с възможност за допълнителни часове;
- Осигурена квартира.
-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.

- Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
- Предлага се храна в хотела - безплатно или при минимално заплащане.
- Заминаване веднага
Careerdays.bg