Ди Ар Ен ЕOOД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Германия Шофьори - категория C
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

За нас

Ди Ар Ен ЕООД - агенция за набиране на персонал

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони:
02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

- Лиценз Nо 2156 от 24.11.2016 г.

Отговорности

ГЕРМАНИЯ ШОФЬОРИ КАТЕГОРИЯ С1
ОТ 3.5 ДО 7.5 т

Започване веднага.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
Задължително минимален немски или английски език, за да получава указания за адресите.
- Ще обслужват перално стопанство.
- Българска шофьорска книжка или немска шофьорска книжка категория С1
- Да имат тахо-карта и карта компетентност.

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
Безсрочен трудов договор
Заплащате - бруто 13,50 евро на час, или около 2250 бруто при 168 часа на месец, които са гарантирани.
Възможен е извънреден труд заплаща се + 25% .
Настаняване в пансион. Цена на месец 250 евро.
Careerdays.bg