ГЕД ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Маркетинг специалист
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Маркетинг Специалист

Всички фирми искат да рекламират своите продукти по всички канали и по всяко време. Някои фирми обаче искат да разкажат за своята мисия, за причините, поради които съществуват и създават своите продукти, като дават истинска стойност за клиентите си. Тези фирми имат нужда от помощта на хора, които смятат, че маркетингът не е просто реклама, а комуникация на ценностна система и визия за бъдещето. Такива фирми имат нужда от партньори с маркетинг екип, който може да разкаже тяхната история. В Гед искаме да разраснем нашата маркетинг дивизия - Ameiza.

В Аmeiza се стремим да помогнем на компаниите да изразят ясно своите ценности и да ги комуникират със света, намирайки и предавайки своето “защо”.
И си търсим ентусиазирани хора, с които да разраснем своя екип!

Отговорности

Какво ще правиш при нас:
● Ще анализираш пазара в индустриите на нашите клиенти и техните клиенти
● Ще анализираш профили на клиенти и конкуренция, тяхното поведение, стратегии и дейности
● Ще участваш в изграждането на стратегия и план за маркетинга на клиентите
● Ще участваш в планирането на кампании според предварително изготвена стратегия за маркетинг
● Ще изследваш отчети от кампании, реклами и трафик в онлайн и офлайн пространството
● Ще участваш в изпълнението на кампании и проекти в зависимост от спецификата им и според твоите умения - планиране, писане на съдържание, създаване на реклами, дизайн и др.
● Понякога ще се налага да изпълняваш оперативни ежемесечни или ежеседмични задачи, в зависимост от нуждите на клиента.

Изисквания и необходими умения

Какво търсим в Ameiza
● Добри умения за намиране, изследване на информация, анализ и генериране на изводи от анализите
● Умения за познаване спецификите на клиента и оптимизация на маркетинг ресурсите спрямо неговите нужди
● Умения за опознаване на аудиторията и създаване на материали в зависимост от нейната специфика и нужди
● Любопитство за научаване на нови неща, желание за развитие и интерес към постоянните промени, тяхното анализиране и прилагане.
● Опит и познания в основните функции на маркетинга - опознаване на пазара, позициониране на пазара, стратегия за навлизане на пазара, онлайн и офлайн маркетинг, реклама, съдържание и др. ще ти бъдат плюс
● Опит и познания за влиянието върху аудитории, познаване на пътеки на клиента и сегментиране на информацията спрямо тях ще ти бъдат в плюс
● Знания и умения в работата с B2B (Business-to-Business) клиенти са в плюс.

Ние не търсим хора, които просто да рекламират и комуникират. Ние търсим хора, които имат нещо за казване на света и могат да го правят най-добре чрез маркетинга :)

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме в Ameiza
● Готин екип от сравнително млади хора с разнообразен бекграунд и опит в различни направления
● Досег до интересни клиенти и кампании, в които можеш наистина да оставиш своя персонален принос. Ние работим с фирми, които оценяват нашето участие, разчитат на нас и ни дават свобода на действие
● Сравнително гъвкаво работно време, което можем да съобразим с твоите нужди
● Приятен офис с всичко необходимо за работа, включително и страхотно кафе за пристрастените към него
● Използваме иновативни инструменти за маркетинг, маркетинг автоматизация, управление на проектите и други, които може би ще са ти интересни.