Human Capital Store
Учител по английски език
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние от Human Capital Store търсим усмихната и енергична личност за Учител по английски език. Нашият клиент е частен образователен център с обучение изцяло на английски език в малки групи сред бутикова и семейна среда.

Основни задължения и отговорности ще бъдат:
- Да отговаря за група до 5 деца на възраст между 2-3 години;
- Да помага при посрещане и изпращане на децата;
- Да замества колеги при необходимост;
- Да придружава децата при ходене на тенис и плуване;
- Да изпраща редовно снимки в чат група с родителите;
- Да сътрудничи на директора, помощник възпитателите и другите учители.

Изисквания:
- Позитивен и лъчезарен човек с подход и любов към децата;
- Интереси и сръчност в областта на приложните изкуства;
- Умение за самостоятелно организиране на работния процес;
- Много добро владеене на английски език;
- Педагогическото образование е предимство;
- Желание за работа с деца.

Какво ще получите:
- Да бъдете част от сплотен екип и хармонична работна среа;
- 5 дневна работна седмица с работно време от 9:00-17:00 часа;
- 1000 лв. нетно месечно възнаграждение;
- Увеличение на заплатата при демонстрация на умения и възможности;
- Храна и напитки по време на работа;
- Допълнително здравно осигуряване.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.