София Хотелс Мениджмънт ЕООД
над 300 служителя Кандидатстване
Сладкар
София, бул. Витоша 89

Сладкар

София, бул. Витоша 89 длъжност на пълно работно време

София Хотелс Мениджмънт е дъщерно дружество на фирмата-собственик на хотелите, чиято отговорност е развитието на градските хотели на фирмата. Екипът ни е комбинация от знания, умения и дългогодишен опит в сферата на хотелиерството. Ние вярваме, че хората, с които работим, са в основата на нашия успех. Решени сме да превърнем „Гранд Хотел Милениум София“ в страхотно място за работа и да осигурим на нашите служители основата, за изграждане на успешна кариера.
Ако споделяте нашата страст за предоставяне на качествено обслужване, където детайлите са от значение, кандидатствайте днес, за да се присъедините към нашия екип!

За откриването на нашия нов хотел “Гранд Хотел Милениум София”, търсим да назначим Сладкари.

Отговорности

Задължения:
 Спазва утвърдената технология за производство на сладкарската продукция и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти;
 Участва активно в производствения процес и издава сладкарска продукция, според установените стандарти в комплекса;
 Съблюдава правилното съхранение и срок на годност на хранителните продукти;
 Поддържа високо ниво на хигиена на работните места;
 Съблюдава правилното ползване на материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
 Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания и необходими умения

 Образование: специално образование или сертификат за придобита професионална квалификация за длъжността;
 Професионален опит на позицията или подобна такава - минимум 1 година;
 Умения, както за самостоятелна, така и за екипна работа;
 Организираност и креативност;
 Ентусиазирана и мотивирана личност, с позитивен начин на мислене, излъчване и поведение.

Ние Ви предлагаме

 Работа в отлични условия и млад екип;
 Фирмено обучение;
 Възможност за личностна изява и развитие;
 Конкурентен пакет на заплащане и придобивки.

Ако проявявате интерес, кандидатствайте с подробна автобиография и актуална снимка. Предоставянето на препоръки от предишен работодател ще се смята за предимство. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Работно място: Гранд Хотел Милениум София