ОПТИКС АД
над 300 служителя Кандидатстване
IT специалист – развоен център optix , гр. Пловдив
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Повече от 20 години ОПТИКС е лидер в областта на високотехнологичното оптично производство. Гордеем се с постиженията на целия екип и търсим непрекъснато развитие. В портфолиото на нашия отбор можете да откриете над 45 световни дестинации, в които нашите проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи и термовизионната техника се ползват с доверие. Стремим се, специализираме и профилираме нашите знания и умения. Като един отбор, ценим силната мотивация и желанието за успех. Екипната игра на нашия производствен и експертен персонал ни дава самочувствие. Вярваме в успеха на всеки, който е готов да приеме професионални предизвикателства

Отговорности

ОТГОВОРНОСТИ:
• Отговаря за инсталация, конфигуриране и поддръжка на работата на хардуера и софтуера;
• Диагностика и отстраняване на софтуерни и хардуерни проблеми;
• Диагностика и отстраняване на мрежови проблеми;
• Поддръжка на Система за контрол на достъпа, видео-наблюдение;
• Участва в развоя, планирането и реализацията на проекти в областта на ИКТ;
• Осъществява помощ и консултиране на служителите;

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше техническо образование – магистър или бакалавър (компютърни, информационни технологии или др. специалност, подходяща за длъжността)
• Отлично познаване на Windows десктоп операционни системи Win 7/10;
• Добри познания по компютърни мрежи (DNS, DHCP, VLAN, VPN, HTTP/S, SMTP, IMAP/POP3);
• Познаване на Linux базирани системи – счита се за предимство;
• Познаване на Windows сървърни операционни системи се счита за предимство
• Опит в асемблиране, диагностика и поддръжка на хардуер;
• Познаване на Mikrotik устройства – счита се за предимство;
• Опит с ERP система – счита се за предимство
• Придобити сертификати в IT сферата – счита се за предимство
• Професионален опит на подобни позиции – счита се за предимство
• Добро ниво на владеене на английски език

Ние Ви предлагаме

ВЪЗМОЖНОСТИТЕ, КОИТО ПРЕДЛАГАМЕ:
• Трудов договор и отлично възнаграждение
• Допълнителни бонуси, свързани с постигнатите резултати, както и Великденски и Коледни бонуси
• Възможности за кариерно развитие и обучение в IT сферата
• Работа в съвременна офис среда, съчетана със зони за почивка
• Медицинска застраховка с абонаментно обслужване и възстановяване на разходи
• Допълнителни финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот
• Тиймбилдинги и вътрешнофирмени събития