Astrea Recruitment
20 - 50 служителя Кандидатстване
Оперативен мениджър
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Ние, АСТРЕА Рикрутмънт, можем да сме ти полезни!
Ние намираме най-добрите бизнес решения, като преследваме уникалност, креативност, гъвкавост, синергия и позитивно мислене. Нашата цел e да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като осигурим 100% удовлетвореност.

Отговорности

Отговорности и задължения:
*Управлява ежедневния работен процес на компанията;
*Координира и контролира логистиката и обществените поръчки;
*Ръководи и развива отдела по логистика / търговия и Склада;
*Осигурява навременна и правилна доставка и фактуриране;
*Осигурява рентабилна логистика, чрез преглед на разходите за превоз, контролира ефективността на разходите;
*Планира материалните количества и оптимизира / контролира логистичните процеси за страната;

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
*Висше образование в областта на логистика, икономика или инженерство;
*Задължителен опит – 5г.;
*Опит в сключването на договори,водене на преговори и търговски изчисления;
*Опит в управлението на екипи;
*Аналитично мислене;
*Умение за изпълнение на повече задачи паралелно;
*Способност за изпълнение в срокове;
*Междукултурни и комуникационни умения;
*Владеене на отличен английски;

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
*Отлично възнаграждение, конкурентно на българсият пазар;
*Работа в международна, доказала се компания;
*Работа и сътрудничество с професионалисти.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография
(Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_OPM).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).