Май Маркет АД
Шофьор
Варна
стаж на пълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

Шофьор

Варна стаж на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Май Маркет e търговска верига, предлагаща на клиентите уникално разнообразие от бързооборотни стоки на конкурентни цени в локации близо до клиента. Магазините се отличават с неповторима атмосфера, богато разнообразие и качество на конкурентни цени.

Мотото на компанията: „Всеки ден с мисъл за вас!” е насочено не само към клиентите, но и към персонала, защото ние умеем да ценим лоялните служители и полагаме грижи за тях и кариерното им израстване! За 9 години успяхме да открием и присъединим към веригата 40 обекта с над 400 работни места на територията на области Варна и Добрич, но вярваме, че най-доброто тепърва предстои!

Отговорности

• Извършва разнос на заявки от Централен склад към Магазинна мрежа;
• Участва в товаро разтоварните дейности;
• Приема и предава документи свързани с извършените курсове;
• Грижи се за поверения му товар и спазване на графика за неговото доставяне;

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ:
• Стаж, като шофьор на товарен бус или камион;
• Шофьорска книжка категория „С”;
• Желание за дългосрочна заетост;

Ние Ви предлагаме

• Динамична и приятна работна среда в сплотен екип;
• Добри условия на труд;
• Коректно отношение и заплащане;

РАБОТНО ВРЕМЕ:
- 7.00 - 16.00;
- Почивни дни: събота и недел