Консултант комуникация с клиенти с европейски езици
София

София длъжност на пълно работно време

За един от нашите партньори, лидер в областта на обслужването на клиенти, търсим амбициозни и мотивирани специалисти с различни езици, които желаят да се присъединят към нов, бързоразвиващ се екип в София.

Отговорности

• Развивате професионалните си умения в област, която Ви е интересна – техническа поддръжка, клиентски запитвания, счетоводство и финанси и др.
• Водите кореспонденция с чуждестранни клиенти по телефон, имейл и/или чат;
• Помагате за намиране на решение на клиентски проблеми;
• Поддържате високо професионално ниво и изграждате дългосрочни отношения, които развиват бизнеса на компанията;
• Въвеждате необходимата информация във фирмените бази данни.

Изисквания и необходими умения

• Много добро ниво на Немски, Френски, Испански, Италиански или Холандски език;
• Добра компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни умения;
• Отлични организационни умения и способност за работа в екип;
• Английски език на работно ниво.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за кариерно развитие в утвърдена международна компания;
• Атрактивна заплата, комбинирана с допълнителна бонусна схема;
• Богат социален пакет - карта за спорт, безплатни напитки и храна в офиса, релакс зона, тиймбилдинги и други;
• Различни обучения и сертификати за служителите;
• Опция за работа на непълен работен ден (след периода на обучение);
• Приветлива и модерна офис среда с комуникативна локация;
• Динамична и предизвикателна работна среда.