Детски оазис
под 5 заети служителя Кандидатстване
Учител с немски език в частна немска детска градина
София

София длъжност на пълно работно време

Немскоезична частна детска градина в Младост 1 търси да назначи
учител/ка по немски език на пълен работен ден.

Телефон за контакт - 0877 946 438

Отговорности

От кандидатите очакваме следните способности:
• Отговорност (при дежурства с децата, при планиране и провеждане на заниманията)
• Съпричастност и умение за решаване на конфликти
• Способност да се справя с натоварване;
• Умения за комуникация (напр.при разговори с родителите или упълномощени лица, съвещания и др.)
• Психическа стабилност (напр.за запазване на професионална дистанция)
• Изострено внимание при набюдения (напр. при наблюдения или документиране)

Изисквания и необходими умения

Владеене на немски език

Ние Ви предлагаме

Кандидатите могат да очакват от нас:
• Работна среда, в центъра на която е поставено детето, с балансирано съотношение личен живот- работа;
• Интересна и разнообразна работа;
• Заплата, отговаряща на резултатите от работата;
• Безсрочни трудови отношения;
• Прекрасен и мотивиран екип;
• Работно облекло;
• Допълнителни придобивки.
Careerdays.bg