Full Stack Developers за нов офис във Варна
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

За нас

Ние сме Opre IT и отваряме офис във Варна!

Ти искаш да бъдеш част от екип, с който да споделиш страстта си към програмирането.

Твоето желание винаги е било да се развиваш заедно с компанията.

Би искал да работиш за компания, която е семейно ориентирана и предлага страхотен социален пакет.

Ти си любопитен и готов да се усъвършенстваш чрез обучения.

Целеустремен си и намираш винаги решението на поставените задачи.

Ние търсим теб!

Готов ли си да бъдеш част от вълнуващи нови проекти?

Ние от Opre IT вярваме, че нашите служители са нашето най-голямо богатство и ключа към успеха ни. Разрастваме се и създаваме екип от мотивирани хора във Варна, които да споделят нашата страст към програмирането и имат желанието да се развиват заедно с нас.

Централата на компанията се намира в Лайпциг, Германия, а нашите клиенти са немски фирми, търсещи уеб решения. Едни от тях са най-големите онлайн магазини за продажба на дрехи и бельо в Германия.

Отговорности

Уеб програмиране сам и в екип;

Изисквания и необходими умения

Любопитство и желание за учене и усъвършенстване;
Любов към уеб програмиране;
Много добри познания по PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript;
Опит с Docker;
Опит с unit, functional and acceptance tests;
Full Stack Developer;
Отговорност;
Креативност;

Какво НЕ е важно за нас:
- диплома за висше образование
- дълги години опит

За нас е без значение дали имаш диплома за висше образование. Важен си ти и твоите личностни качества, тъй като знаeм, че те са ключа към успеха!

Ние Ви предлагаме

- Вълнуващи проекти с международни клиенти;
- Работа по метода Agile;
- Последващи обучения;
- До 27 дни платен годишен отпуск;
- Допълнително медицинско осигуряване;
- Възможност за работа от вкъщи при поискване;
- Ваучери за храна;
- Спортна карта;
- Карта за градски транспорт;
- Гъвкава обедна почивка;
Careerdays.bg