iHOME Real Estate
под 5 заети служителя Кандидатстване
Консултант недвижими имоти
София
длъжност на непълно работно време
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на непълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме ново сформирана компания от професионалисти в сферата на недвижимите имоти и търсим колеги, които обичат сами да направляват посоката на своята кариера.
Ще получиш:
* Всичко, което ти е необходимо, за да станеш новия Професионалист в сферата на недвижимите имоти;
* Всички имоти ще са от личното портфолио, за които отговаряш само ти;
Напиши своята мотивация на вниманието на Христо Георгиев и ние ще се свържем за лична среща и разговор с теб!

Отговорности

Ти притежаваш възможността:
Сам ДА определяш собствената си програма;
ДА привличаш нови клиенти;
ДА планираш, насрочваш и провеждаш огледи, според собствените си ангажименти;

Изисквания и необходими умения

Работата е интересна и подходяща за хора:
* които обичат да печелят не само пари, но и благодарността на своите клиенти;
* които обичат движението;
* които обичат позитивната работна атмосфера;

Ние Ви предлагаме

Екипът на iHOME Real Estate ще Ви предложи цялостен пакет от обучения за услуги от първоначалното проучване на имотите, определяне на пазарната цена, маркетинга и реализацията на сделките с недвижими имоти!
Careerdays.bg