КОРЕКТ-КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Офис мениджър /по заместване/
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нашия клиент - Линде Газ България, един от водещите доставчици на индустриални и специални газове в България, търсим офис мениджър (по заместване).

Отговорности

КРАТКО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПОЗИЦИЯТА
Офис мениджърът подпомага екипите управление и продажби в различни проекти и задачи; координира бизнес кореспонденцията на организацията според приетите стандарти. Поддържа документален архив, организира работни срещи с клиенти, командировки, фирмени събития и други. Подготвя, превежда и разпространява маркетингови материали като каталози, брошури и др. Координира подбора и съответните назначения в администрацията (и други звена), подпомага и други дейности на компанията, като се съобразява със съответните законови и нормативни актове.

Изисквания и необходими умения

• Задължително е отличното владеене на английски език (писмено и говоримо)
• Опит на същата или подобна позиция (минимум 2 години)
• Подходящо висше образование
• Опит със системи за планиране на ресурсите на предприятието (ERP)
• Компютърна грамотност (пълен пакет MS Office)
• Много добри организационни и комуникационни умения
• Умение за работа в екип, както и приоритизиранена задачите

Ние Ви предлагаме

• Работно време: 08.00-16.30ч. /от понеделник до петък/
• Удобна локация на офиса
• Коректно отношение към служителите
• Допълнителни социални придобивки

„Корект Консулт България“ ЕООД притежава лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа под № 2191, издаден от Министерство на труда и социалната политика.
Careerdays.bg