JTR
Мениджър Банкиране на дребно | гр. Русе
Ruse
full-time

Ruse full-time

Job Description

За наш клиент, финансова организация търсим Мениджър Банкиране на Дребно, който да се присъедини към техния екип в гр. Русе.

Идеалният кандидат е човек, умеещ да работи в екип и да дава личен пример за отговорност и професионално отношение към клиентите и колегите.

Отговорности:

• Отговаря за обслужването и привличането на нови клиенти, както и за продажбата на продукти и услуги на дребно;
• Осъществява цялостен контрол върху оперативната дейност;
• Следи за коректното и навременно изпълняване на поставените задачи;
• Консултира клиентите и подготвя документация, необходима за изготвянето на предложения за кредитни сделки на физически лица;
• Извършва равнение и проверка на всички транзакции, въведени в счетоводната система и в първичните счетоводни документи.

Изисквания:

• Висше икономическо или професионално специализирано образование;
• Минимум 3 години предишен опит на подобна позиция;
• Много добра компютърна грамотност – MS Office;
• Владеене на английски език на добро ниво;
• Добри продажбени умения и комуникативност;
• Работа в екип и клиент-ориентираност.

Те предлагат:

• Конкурентно заплащане, отговарящо на предлагания опит и умения;
• Въвеждащо и последващо обучение;
• Отлични условия за лично и професионално усъвършенстване;
• Възможност за професионално развитие в сферата.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване.

Благодарим за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.