Оргахим АД
над 300 служителя Кандидатстване
Специалист Маркетинг
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

“ОРГАХИМ“ АД е една от най-големите и най-добре оборудвани химически компании в Югоизточна Европа с дългогодишна история в производството на смоли, химически продукти, бои, мазилки и лакове.

Отговорности

-Участва в цялостното развитие и управление на портфолиото на търговската марка;
-Подпомага осъществяването на планираните маркетингови, рекламни и търговски активности;
-Участва в процеса на ценообразуване, в анализа на ефективността на маркетинговите кампании, в проучването на пазара, клиентите, конкурентите и средата;
-Сътрудничи при изработката и реализацията на визията и дизайна на продуктите от бранда и свързаните с тях рекламни и промоционални материали, проекти на етикети и др. Осъществява връзка с дизайнери, копирайтъри, медийни агенции и печатници;
-Координира участието на фирмата в търговски изложения, панаири, изложби, и др. подобни събития;

Изисквания и необходими умения

Висше образование, специалност Маркетинг – степен Бакалавър/Магистър;
Засилен интерес и практически опит в сферата на стратегическото и оперативно управление на търговската марка, взаимоотношенията с клиентите и планирането на маркетингови активности;
Желание за прилагане на иновативни решения и използване на творчески подходи към потребителите и пазарите;
Способност за управление на няколко проекта едновременно;
Отлични компютърни умения (Power point, Excel, Word);
Работно ниво на английски език;

Ние Ви предлагаме

Предизвикателна работа с отлични възможност за развитие в международна компания;
Конкурентно заплащане и атрактивен пакет от социални придобивки (допълнително здравно осигуряване, карти за спорт, корпоративни отстъпки в различни вериги, преференциални цени за продукти на компанията и др.);
Възможност за прилагане на най-добрите маркетингови практики и работа в екип от доказани професионалисти

Информация за контакт

Телефон: 0882650480