JTR
Оперативен Управител на хотелски комплекс | гр. Варна
Varna
full-time

Varna full-time

Job Description

За наш клиент, опериращ в сферата на хотелиерството и туризма, търсим да назначим оперативен управител на хотелски комплекс за гр. Варна.

Отговорности:

• Отговаря за цялостното управление на комплекса;
• Отговаря за оперативната - стопанска и експлоатационна дейност, като организира, ръководи и контролира предлагането на основни и допълнителни услуги в комплекса;
• Развива и поддържа одобрения бюджет, контролира разходите и спазването на финансовата дисциплина и документооборота;
• Изготвя графици за работа на персонала, контролира обезпечеността на работните процеси;
• Познава нормативните изисквания, както вътрешните правила и процедури, и следи за тяхното спазване.

Изисквания:

• Висше образование в областта на хотелиерството и туризма;
• Професионален опит не по-малко от две години на ръководна длъжност в туризма, допълнителен опит като мениджър F&B ще се счита за предимство;
• Отлично владеене на английски език, втори език ще се счита за предимство;
• Компютърна грамотност - работа с MS Office и специализиран софтуер;
• Лидерски умения, умения за работа в екип и с клиенти, дипломатичност.

Те предлагат:

• Конкурентно заплащане според предишният опит и умения;
• Целогодишна заетост;
• Допълнително възнаграждение според постигнатите резултати;
• Възможност за настаняване;
• Динамична и отговорна работа с отлични условия за труд.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване.

Благодарим за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.