Ди Ар Ен ЕOOД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Сервитьор / сервитьорка - Кохем, Германия
Кохем, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Кохем, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

За нас

Агенция за работа в чужбина в София
Лиценз Nо 2156 от 24.11.2016 г.

Отговорности

Търсим сервитьор/ка за хотел .

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Говорим немски език /B1 - В2/ - задължителен
- говорим английски - предимство
- Опит, като сервитьор

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
- Заплащане стартово - 10 - 10,50 евро бруто / час + бакшиши;
- Трудов договор;
- Минимум 40 часа седмично;
- Сервирането, може да е комбинирано - ала карт и полупансион
- Осигурена квартира.
- предлага се храна в хотела - безплатно или при минимално заплащане.
- Заминаване веднага

-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.

- Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

Информация за контакт

Телефон: 029448795