International Human Resources Ltd
Инженер Продажби
София

София длъжност на пълно работно време

Нашият клиент БулEлектрик Груп ООД е бързо развиваща се търговска и инженерингова компания, която разработва и внедрява иновативни, ефективни и ефикасни решения в областта на електроснабдяването и автоматизацията. Търговски и инженерингов партньор на концерна LEGRAND и тясно специализираните дъщерни компании IME Istrumenti Misure Elettriche SpA, Vantage Controls и Netatmo, компанията обединява уникални компетенции от различни сфери на техниката, приложими в индустрията и дома.

Мисията на БулEлектрик Груп е чрез технически нововъведения и изпитани във времето практики, с отговорност към здравето и безопасността, да прави достъпна ефективността на технологиите и да създава по-добър живот за хората и организациите днес, с поглед към бъдещето и възможностите за следващите поколения.

Във връзка с разрастване на дейността си, БулEлектрик Груп ООД предлага възможността да се присъедините към екипа на компанията на позиция Инженер Продажби

Отговорности

Като част от малък, сплотен екип от талантливи професионалисти, Вие ще допринасяте с търговска и инженерна експертиза за навременни и висококачествени предложения, гарантиращи удовлетворяване нуждите на клиентите и надминаващи техните очаквания. Ще отговаряте за:

• Продажбите на определени марки продукти, системи и услуги
• Развитието и изпълнението на план продажби и годишен бюджет

От Вас ще се очаква:
• Поддържане и развитие на отношенията с ключови и “B2B“ клиенти
• Разширяване на продажбите към настоящи клиенти
• Активно търсене и привличане на нови клиенти
• Цялостна подготовка на поръчки и оферти
• Работа с продуктовата гама на компанията и техническа документация
• Участие в тръжни процедури

Изисквания и необходими умения

• Висше инженерно образование
• Познания и опит в областта на електротехниката и/или автоматизацията са предимство
• Отлични комуникационни и презентационни умения
• Търговски умения, умения за водене на преговори и ориентация към клиента
• Състезателен дух и стремеж към постигане на резултати
• Организираност, отговорност, самодисциплина и умение за управление на времето
• Умения за работа в екип
• Много добра компютърна грамотност - MS Office, ERP системи
• Владеене на английски език е предимство
• Шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме

• Предизвикателна позиция в динамично развиваща се компания
• Възможност за професионално развитие по най-високи стандарти и длъжностно израстване
• Обучения в България и чужбина
• Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
• Пакет от допълнителни социални придобивки

Ако проявявате интерес към позицията моля да ни изпратите актуална автобиография чрез бутон "Кандидатстване".
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Информацията предоставена от кандидатите е защитена по смисъла на ЗЗЛД.

Интернешънъл Хюмън Рисорсиз ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал за България с лиценз № 1764, от 25.08.2014 г.

Информация за контакт

Телефон: 02/858 87 16