КОРЕКТ-КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Търговски асистент/ка
Sofia
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Sofia full-time Between 1000 and 1500 bgn

About us

Корект-Консулт България търси приветлива и мотивирана личност, която да се присъедини към екипа на нашия клиент – българска търговска фирма.
Като търговски асистент Вие обслужвате и подпомагате изготвянето на клиентската база на фирмата, както и различни видове административни и организационни дейности, свързани с дейността на фирмата.

Responsibilities

Основните Ви отговорности ще включват:

• Да администрирате, подготвяте и съхранявате документация, свързана с клиенти и доставчици
• Да поддържате взаимоотношенията и кореспонденцията с клиенти и база данни с необходимата бизнес информация
• Да бъдете гъвкави и добре организирани за да се справяте успешно с широк спектър от задачи и приоритети
• Да притежавате отлични комуникативни умения (вербално и невербално)
• Да демонстрирате внимание към детайлите и добри аналитични умения

Requirements and necessary skills

Изискванията към Вас:

• Да имате общи икономически и маркетингови познания
• Подходящо образование и професионален опит
• Добро владеене на английски език (писмено и говоримо)
• Отлични компютърни умения (Excel и работа с бази данни ще бъдат тествани)

We offer

Какво предлага работодателя:

• Отговорна и предизвикателна работа в динамична среда
• Постоянна работа на пълен работен ден
• Дългосрочен трудов ангажимент
• Адекватно заплащане и реални осигуровки

В случай, че имате интерес към позицията, моля кандидатствайте с актуална автобиография и препоръки (ако имате такива).

На интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените по документи кандидати.

„Корект Консулт България“ ЕООД притежава лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа под № 2191, издаден от Министерство на труда и социалната политика.

С настоящото кандидатстване давате съгласието си за обработката на личните Ви данни и предоставяне на възможности за наемане на работа да се извършва от „Корект Консулт България“ ЕООД, в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за Защита на Личните Данни.

Contact Information

Phone: 8519115