Др. Пендл и Др. Писвангер България ЕООД
Технически ръководител
Хановер, Germany
full-time
Above 5000 bgn

Хановер, Germany full-time Above 5000 bgn

Job Description

За нуждите на нашия клиент Tiefwerk GmbH, водеща немска компания в сферата на инфраструктурното изграждане, ние от P&P Bulgaria търсим опитен професионалист, който да се присъедини към екипа от професионалисти на компанията, като поеме позицията на:

Реф.: TR

Отговорности:

• Ръководи процеса по изпълнение на възложените проекти;
• Следи изпълнението на заложените срокове и контролира планирания график спрямо свършената работа;
• Контролира и разпределя ресурсите спрямо ежедневните отговорности на екипа;
• Упражнява контрол, ред и чистота на строителната площадка;
• Носи отговорност за изпълнение на задачите на строителния обект, за предоставеното оборудване, както и за подчинения му персонал;
• Обобщава резултатите от изпълнението на проектите и предлага мерки за увеличаване на ефективността.

Изисквания:

• Професионален опит на сходна позиция в международна компания;
• Познания в областта на изграждането на тръбопроводи, газопроводи и ВиК инсталации;
• Отлично владеене на немски език;
• Висше техническо или средно специално образование;
• Аналитично мислене, ориентираност към постигане на резултат и умение за спазване на крайни срокове.

Компанията предлага:

• Постоянен трудов договор и дългосрочно развитие;
• Коледен бонус;
• Допълнителни бонуси, обвързани с работния процес;
• 30 дни платен отпуск и възможност за чести пътувания до България;
• Възможност за настаняване в общежитие;
• Работно облекло и превоз до работното място;
• Възможност за курсове по немски.

Ако притежавате необходимите изисквания и желаете да се развивате в международна среда, моля подайте документи - CV и актуална снимка, като включите референтния номер на позицията Реф. TR.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани в пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Лиценз 2226 [от дата 06.03.2017 - безсрочен]
Лиценз 2227 [от дата 06.03.2017 - безсрочен]
Сертифицирана организация по ISO 9001:2015 и ISO 27001:2013

Contact Information

Phone: +359 2 963 19 75