ИКИС СЛ ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Търговски представител
София

София длъжност на пълно работно време

ИКИС СЛ ООД е създадена през 1998 година, като основна дейност на компанията е проектиране, производство и асемблиране на високотехнологични машини, осветителни системи и метални изделия.

Във връзка с динамичното ни развитие, търсим да назначим Търговски представител- метални изделия

Отговорности

- Привлича нови клиенти, задържа и оптимизира настоящата мрежа от клиенти;
- Консултира и презентира продукти, уговаря цени, отстъпки и условия;
- Следи продуктите и клиентската мрежа на конкурентни фирми;
- Отговаря за постигане на търговските цели на фирмата;
- Взима участие в национални и международни изложения.

Изисквания и необходими умения

- Доказан предишен търговски опит;
- Опит във фирма със сфера на дейност метални изделия е предимство;
- Добри умения за работа в екип;
- Умения за презентиране и преговаряне;
- Добър английски език е предимство;
- Шофьорска книжка кат.В .

Ние Ви предлагаме

- Възнаграждение, обвързано с бонус схема;
- Допълнително здравно осигуряване към Дженерали Застраховане- Разширена полица;
- Възможност за професионално развитие.

Информация за контакт

Телефон: 0886190585