Работници за фабрика за месо в Ирландия
Едендери, Ирландия
От 2000 до 3000 лв.

Едендери, Ирландия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Отговорности

Започване веднага
Стартово заплащане 10,10 евро на час, което е около 360 евро чисто на седмица. Работи се 39 часа на седмица. Плаща се всяка седмица. Бонус 2% за присъствие. 4 седмици платен годишен отпуск
Работата е във фабрика за обработка на месо. Успешните кандидати ще трябва да работят във всички зони на фабриката, където ще трябва да извършват дейности като опаковане, миене, вдигане, пренасяне и други. Работи се на поточна линия, изисква се бързина и сръчност. Работи се на температури 2-3оС.
Допълнителни конкретни подробности за ролята са на разположение при запитване.
Работодателят осигурява трансфер от летището до квартирата. Има възможност за осигуряване на квартира (около 70-80 евро на седмица). Работодателят съдейства в издаването на PPS номер и банкова сметка.
Кандидатите с опит на същата или подобна позиция са с предимство.
Не се изисква английски език.
Пътните разходи до Ирландия са за сметка на кандидата.

Изисквания и необходими умения

Работа в екип
Физически труд

Ние Ви предлагаме

Плащане всяка седмица
Съдействие при издаване на документи
Осигуряване на квартира

Информация за контакт

Телефон: 0858792193

ITCD