КАМА Технолоджийс ООД
Настройчик - програмист на стругове с ЦПУ
Стара Загора
full-time
Between 2000 and 3000 bgn

Стара Загора full-time Between 2000 and 3000 bgn

About us

„КАМА Технолоджийс“ ООД, гр. Стара Загора е фабрика за производство и монтаж на машинни компоненти и търси да назначи:

Responsibilities

Вашите задължения и отговорности:

- Настройване/програмиране на машина с ЦПУ по съответната програма и технология;
- Въвеждане информация за необходимите инструменти за обработката на детайли;
- Базиране и закрепване съответните приспособления;
- Изработване на детайли по чертеж;
- Осъществяване качествен контрол на произведените детайли;
- Спазване на вътрешнофирмените правила и норми.

Requirements and necessary skills

Нашите изисквания:

- Мотивираност и отговорност;
- Професионален опит на същата или подобна позиция;
- Комуникативност и умение за работа в екип;
- Желание за развитие в сферата на металообработката и дългосрочна ангажираност;
- Двусменен режим на работа при серийно производство.

We offer

Ние предлагаме:

- дългосрочно и сигурно работно място;
- отлично трудово възнаграждение;
- възможност за развитие във фирмата;
- чиста и приветлива работна среда;
- въвеждащи обучения и възможност за безплатни обучения.
ITCD