Райфайзенбанк (България) АД
Мобилни банкови консултанти - Бургас
Бургас

Бургас длъжност на пълно работно време

Райфайзенбанк е подходящото място за способни и амбициозни хора, които искат да се развиват в стабилна международна организация с утвърдени правила. Високо ценим личната инициатива, идеите, конструктивното поведение и сътрудничеството. Развитието на служителите ни е стратегически приоритет и сериозна инвестиция под формата на програми за обучение, социални инициативи и тиймбилдинги.

Отговорности

- Определяте сами работното си време
- Балансирате перфектно между работни задължения, личен живот и семейство

Изисквания и необходими умения

- Сте търговец, който успешно управлява продажбите и смятате, че силната ви страна е работата с клиенти
- Имате отлични продажбени умения, това е вашата страст, проактивен сте и сами гоните целите си
- Умеете да комуникирате с много хора и това ви носи удоволствие
- Смятате, че силата ви е да работите в динамична работна атмосфера

Ние Ви предлагаме

- Отлична възможност за професионално и кариерно развитие в една от най-големите банки в България и региона
- Стимулиращо възнаграждение, формирано от няколко елемента – фиксирана част, средства за транспорт, комисиони за реализирани продукти и привлечени клиенти
- Индивидуално входящо обучение
- Разнообразни възможности за усвояване на нови знания и уменията
- Динамична среда и интересна работа в амбициозен екип
- Спортна карта с преференциални условия
- Персонални условия при ползване на банкови услуги и продукти
- Служебен лимит за телефонни разговори
- Допълнително здравно осигуряване, застраховка Живот/Злополука - След навършване на 6 месеца

Информация за контакт

Телефон: +359 2 91 985 857

ITCD