Камериер, съвместяващ дълъжността с помощ в кухня за хотел - ресторант за Германия
До Щутгарт, Германия
От 3000 до 4000 лв.

До Щутгарт, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Агенция за подбор на персонал. Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.

• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате, Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
Кандидатства се с автобиография на немски език.
За повече информация, ще се свържем с Вас, като разгледаме автобиографията Ви.

Отговорности

Камериер, съвместяващ длъжността с помощ в кухня за хотел - ресторант в Германия.
Изисквания:

- Работните места са при проверени наши немски партньори

Изисквания и необходими умения

- Говорим немски език /A2 / или английски /B1/
- Опит, като камериер и помощ в кухня - задължителен

Ние Ви предлагаме

- Заплащане стартово - 9,50 евро час ;
- Минимум 40 часа седмично, има възможност за допълнителни часове. ;
- Може да бъде,осигурена квартира и храна в хотела срещу минимално заплащане

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD