Protential Resources
Работници в свинеферма
Other Abroad, Ireland
full-time

Other Abroad, Ireland full-time

Responsibilities

Protential Resources Ирландия търси да назначи за свой клиент работници за работа в модерна свинеферма. Базата разполага с модерно машинно оборудване, максимално оптимизиран работен процес и отлични условия за отглеждане на животни.

Задължения на позицията са свързани с:
- Отговаря за организацията и контрола на хранене;
- Почистване, подреждане и дезинфекциране на местата за настаняване на животните;
- Осъществява текущ контрол за спазване на хигиенните изисквания;
- Отговаря за качественото и в срок изпълнение на поставените задачи;

Изисквания на компанията:

- В идеалния случай кандидатите ще имат опит в селското стопанство и са работили в продължение на няколко години в модерни интегрирани свинекомплекси
- Добро ниво на английски
- Чувство за отговорност и мотивация за работа.

Компанията предлага:
- Постоянна и сигурна работа;
- Атрактивно заплащане;
- Много добри условия на труд;
- Осигурява квартира;

Ако проявявате интерес към обявената позиция и отговаряте на изискванията, изпратете Вашата автобиография и актуална снимка

Requirements and necessary skills

We offer

Contact Information

Phone: +353858792193

ITCD