Сервитьор/ка без опит за „Happy Bar & Grill”
ул. Г. С. Раковски 145
От 1500 до 2000 лв.

ул. Г. С. Раковски 145 длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Сервитьор/ка БЕЗ ОПИТ „Happy Bar & Grill”
Happy Bar & Grill” е най-голямата верига ресторанти на Балканският полуостров. За 25 години притежава 31 обекта в България, три в Барселона , един в Лондон, Великобритания. Компанията има над 3 000 служителя и над 11 000 клиента на ден посещения.

Българската компания работи с американски стандарти и е доказала на всеки служител в нея своята сигурност и лоялност. Ръководството на „Happy Bar & Grill” се старае да развива компанията и всеки наш служител да е част от този процес.

Ако желаете да придобиете нови умения , да развиете своята комуникативност и да работите в среда с международно развитие, това е старт, който ние ви предлагаме

Свободни позиции:

-сервитьори/ки БЕЗ ОПИТ

Нашето предложение :

1. Заплащане над конкурентното за пазара.

2. Обучение от първият ден на договора.

3. Система за израстване на ръководни позиции.

4. Пълна униформа за работа.

Отговорности

1. Обслужва гостите на ресторанта, спазвайки стандартите на компанията.

2. Подготовка на търговса зала за започване на работа с клиенти.

3. Поддържа работното си място чисто.

Изисквания и необходими умения

1. Желание за развитие

2. Комуникативност

3. Мотивация за работа в екип

4. Ние ще ви научим на останалото

Нашите ценности са усмивка, грижа и уважение, както към клиента, така и към служителя!
Ако ги споделяте, кандидаствайте с автобиография.

Информация за контакт

Телефон: 0887069081

ITCD