Печатар на флексопечатна машина
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент,лидер в производство на гъвкави опаковки и флексопечат, търсим да назначим:

Отговорности

Зареждане и помощни процеси на печатната машина
Помощ на главния печатар за обслужване на машината;
Подреждане и опаковане готова продукция

Изисквания и необходими умения

Опит в работа с флексопечатна машина;
Опит в работата с печатни машини мин. 1г;
Добри умения за работа с компютър;
Отговорност и прецизност.

Ние Ви предлагаме

Работа на две смени – 1 и 2 с почивни събота и неделя;
Отлично възнаграждение;
Постоянна заетост при коректен работодател;
Работно облекло;
Работа в млад и амбициозен екип.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Информация за контакт

Телефон: +359882 10 85 40

ITCD