Expert IBM Domino Server /Lotus Notes (Remote position)
Remote position
длъжност на непълно работно време

Remote position длъжност на непълно работно време

ФЮЧЪР СТАНДАРТС е динамична, бързо развиваща се компания, която предлага широк спектър от ИТ услуги както за държавния, така и за частния сектор. Компанията има дългогодишен опит в разработването и поддръжката на софтуер с фокус върху специализирани информационни системи. Във връзка с разширяването на бизнеса компанията търси да назначи:

Отговорности

 Реализация на нови функционалности в системите без прекъсване на процеса на експлоатация.
 Отразяване на нормативни изменения, рефлектиращи върху работата на системата
 Извършва преинсталация и настройка на клиентската и сървърната част на системата
 Конфигуриране и настройка на системата при промяна на техническата и комуникационна инфраструктура.
 Разработка на бланки и типови форми и интегрирането им в системните модули
 Настройка и синхронизация на документно оборотните потоци в системата при промяна и възникване на нови такива.
 Профилактика на Системата и периодично тестване и анализ на работата на Системата;
 Отстраняване на грешки и неизправности в работата на системата;

Изисквания и необходими умения

- Минимум 2 години опит - администрация и разработване на IBM Domino Server и IBM Lotus Notes (HCL Notes)

Ние Ви предлагаме

- Гъвкаво работно място: Работa от дома, в офиса ни в гр. София или на всяко друго избрано от Вас място
- Гъвкаво работно време: Вие избирате часовите диапазони
- Атрактивен пакет за възнаграждения и възможност за растеж в рамките на компанията
- Подкрепа за личностно развитие: Приветстваме и ще подкрепим Вашето желание за самоусъвършенстване
- Възможности за образование и обучение;

Информация за контакт

Телефон: 0878 627 438

ITCD