Аксес Консултанси
Графичен дизайнер
Русе
От 1000 до 1500 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Аксес консултанси" ООД е компания за подбор на квалифициран персонал, регистрирана под номера 2566 и 2567/2018 г. в Агенцията по заетостта в България. Надеждните ни услуги помагат на работодателите в България и цяла Европа да намерят подходящия персонал за техните нужди.

Търсим Графичен дизайнер, който да се присъедини към екипа на наш клиент в гр. Русе.

Отговорности

Вашата задача ще бъде да въплъщавате в цвят и форма идеите на клиентите.

Ролята на дизайнера в дейността на фирмата е ключова, затова се търси човек с артистично мислене, опит и желание за работа в просперираща компания.

Отговорности:

- Сътрудничество с екипа, за да гарантирате последователност на дизайна в различните му приложения и медии
- Създаване на убедителни и ефективни лога, дизайни за печатни и цифрови медии
- Поддържане на осведомеността за настоящите индустриални и технологични стандарти, конкурентната среда и тенденциите на пазара

Изисквания и необходими умения

Идеалният кандидат ще има опит в работата с различни дизайнерски платформи и още:
- Бакалавърска степен по графичен дизайн или свързана област
- 2-4 години опит в графичния дизайн в рекламна агенция или печатница
- Опитен с Photoshop и Corel draw
- Опит с Adobe Creative Suite
- Отлични комуникационни възможности, концептуално мислене, типографски и дизайнерски умения.

Ние Ви предлагаме

Работа в модерен офис и в успешно развиваща се фирма
Стимулиращо възнаграждение
Приятелска атмосфера
Възможност за развитие
ITCD