СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Медицински представител
София

София длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е официален представител за България на чужда компания, предлагаща OTC продукти, продукти за подобряване на здравето: репродуктивните способности на мъжа и жената, пренатални витамини и витамини в подкрепа на костната система, зрението, продукти за неонатална грижа, както и витаминни комплекси при спорт и натоварване и други.

Отговорности

Работи активно за създаване и повишаване на търсенето на продуктите на компанията в поверения му регион
Представя и промотира продуктите на компанията пред медицински специалисти от своя район (част от град София)
Изгражда положителна репутация на фирмата пред специалистите
Постига продажбените цели за определените му продукти
Отчита дейността и резултатите си.

Изисквания и необходими умения

Висше образование
Опит в продажби и контакти с медицински специалисти – мин. 4 години
Предишен опит в продажби на медицински продукти
Шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме

Отлични възможности за професионална реализация и развитие в утвърдена компания с изградени стандарти и корпоративни ценности. Динамична и разнообразна работа, свързана с интензивни контакти с клиенти. Мотивиращо възнаграждение, бонусна система, обвързана с резултатите. Служебен автомобил, телефон, компютър.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от МТCП

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

ITCD